Cjelodnevni ljetni kamp 2024

Nakon dobro posjećenog Ljetnog kampa u prošloj godini i ovoga ljeta otvaramo vrata Ljetnom kampu u Njemačkoj međunarodnoj školi u Zagrebu (DISZ).

Od 24.06. do 05.07.2024. DISZ organizira ljetni kamp za sve učenike Eurocampusa i sve zainteresirane učenike od 1. do 6. razreda iz škola u Zagrebu i okolici.

Kamp se održava svakodnevno (od ponedjeljka do petka) od 8:00 do 17:00 sati, djeca su podijeljena u grupe i osigurana su četiri obroka dnevno (doručak, prijepodnevna užina, ručak, popodnevna užina).

Što će se raditi na kampu?

Kroz sport, umjetnost, igre, STEM, kazalište, umjetničke radionice, izlete iznenađenja i druge zanimljive aktivnosti koje odgovaraju njihovim interesima i dobi, djecu se potiče na igru ​​u različitim područjima i na taj način dolaze u kontakt sa svijetom njemačkog jezika i kulture.

Svakodnevni boravak od 08:00 do 17:00 sati bit će ispunjen tematskim radionicama te sportskim aktivnostima.

Pripremili smo sljedeći program za Vaše dijete:

• STEM DAN – eksperimenti iz prirodnih znanosti (npr. tornado u boci, vulkan, filtriranje vode, vatra, istraživanje tla)
  • LIKOVNI & KREATIVNI DAN – likovne tehnike i poznati umjetnici, radionica gline, izrada stripa
  • EKO DAN – recikliranje, izrada papira, izrada skulptura i predmeta od različitih materijala, zdrava i nezdrava prehrana, priprema zdravih obroka, izrada zdravog čipsa
  • RALLY KROZ NJEMAČKU – upoznavanje s njemačkom kulturom, običajima, glazbom i hranom
  • ŠUMASTI DAN – orijentacija u prirodi, istraživanje i prepoznavanje biljaka i životinja, kviz
  • KAZALIŠNO-FILMSKI DAN – posjet kazalištu ili gledanje filma
  • MULTIMEDIJALNI DAN – fotosafari, stop-motion
  • ENDE GUT, ALLES GUT – završne aktivnosti (razmjena dojmova, izrada plakata, podjela potvrda o sudjelovanju) i vodene igre.

Naknada za Ljetni kamp iznosi 550,- € po djetetu.

Uz ranu, obvezujuću prijavu i uplatu do 01. svibnja 2024. odobravamo 10% popusta na ukupan iznos (495,- €).

Odobravamo 10% popusta na drugo i svako sljedeće dijete iz iste obitelji (braća i sestre), najstarije dijete plaća puni iznos umanjen za rane prijave ako su za to ispunjeni svi uvjeti.

Rok za prijavu je 17. svibnja 2024.

Ispunjen i potpisan obrazac pošaljite nam na e-mail adresu: anmeldung@deutscheschule.hr.

Radujemo se Vašoj prijavi!

Imate pitanja? Slobodno nas kontaktirajte!

+385 (0)1 6646824, anmeldung@deutscheschule.hr