Njemačka međunarodna škola u Zagrebu nudi visokokvalitetan pedagoški program od dječjeg vrtića preko osnovne škole, srednjeg stupnja obrazovanja do mature. Zajedno s Francuskom školom u Zagrebu jedna smo od pet eurocampusovih škola u svijetu i s učenicima iz Njemačke, Francuske, Hrvatske i drugih zemalja diljem svijeta živimo europsku svakodnevicu. Predsjednik Savezne Republike Njemačke dodijelio nam je priznanje Izvrsna njemačka škola u inozemstvu zbog visokih standarda kvalitete naše škole.

Konferencija ministara za kulturu i obrazovanje Savezne Republike Njemačke (KMK) i hrvatsko Ministarstvo znanosti i obrazovanja priznali su Njemačku međunarodnu školu u Zagrebu. Zato su našim maturantima otvorene sve mogućnosti studiranja u Njemačkoj, Hrvatskoj i u cijelom svijetu.

Suradnja s Francuskom međunarodnom školom.

• Projekt za uzajamnu jezičnu svjesnost obiju predškola
  • zajednička nastava Hrvatskog jezika
  • zajednička nastava Tjelesne i zdravstvene kulture na engleskom jeziku
  • zajedničke izvannastavne aktivnosti