Mjere sigurnosti

Poštovani roditelji,

danas Vas želimo obavijestiti o našim mjerama sigurnosti koje se odnose na ulazak u školsku zgradu i dvorište.

Francuska škola u Zagrebu i Njemačka međunarodna škola u Zagrebu (Eurocampus Zagreb) primijenjuju pravila za pristup školama Eurocampusa radi povećavanja sigurnosti Vaše djece:

1. Isključivo roditeljima vrtićke i predškolske djece bit će dozvoljen ulaz u školsku zgradu kako bi mogli otpratiti dijete do njegovog/njezinog razreda.
  2. Sva ostala djeca tj. iz osnovne škole i gimnazije ulaze u zgradu samostalno tj. bez svojih roditelja.
  3. Pristup u školsku zgradu bit će dozvoljen isključivo uz prethodno zakazan sastanak.
  4. Za zakazivanje sastanka potrebno je stupiti u kontakt s tajništvom škole putem emaila ili telefona.
  5. Prije ulaska u školsku zgradu potrebno je potpisati se u « registar posjetitelja ».
  6. Molimo roditelje da napuste školsko dvorište u roku od najviše 15 minuta nakon što su preuzeli svoje dijete.
  7. Mjere sigurnosti povezane s COVID-19: https://www.hzjz.hr/priopcenja-mediji/koronavirusnajnoviji-podatci/

Važna napomena: U prostorijama Eurocampusa Zagreb postavljen je video nadzor koji je neprekidno u funkciji.

Unaprijed Vam zahvaljujemo na razumijevanju.

S poštovanjem,

Maja Oelschlägel