Šarene ribe u vrtiću

S lijepim uspomenama na prekrasno ljeto ostali smo u vrtiću još malo na moru, bar što se programa tiče. Zajedno s „Ribom duginih boja“ uronili smo u napetu pustolovinu i bavili se temom prijateljstva. Osim toga izradili smo čitavo jato šarenih riba koje su pratile vesele hobotnice. Ali s obzirom na to da ribe žive u moru a mi ga u Zagrebu nemamo, napravili smo spontano more u našem vrtiću. Posebno nas veseli što smo ovo putovanje ostvarili sa svom djecom iz naše skupine. I novopridošla djeca uspješno su u svemu sudjelovala i motivirano nas pratila u svojoj prvoj pustolovini u novom vrtiću. Vaši „Leptirići“