• Njemački

Posjet kazalištu

U utorak, 8. svibnja učenici 7. i 8. razreda Eurocampusa bili su u kazalištu Žar ptica, gdje su pogledali predstavu „Sasvim sam popubertetio“.

U utorak, 8. svibnja učenici 7. i 8. razreda Eurocampusa bili su u kazalištu Žar ptica, gdje su pogledali predstavu „Sasvim sam popubertetio“, nastalu prema istoimenom romanu Sanje Pilić. Predstava traje šezdesetak minuta i prožeta je humorom. Učenici su uživali u zgodama i nezgodama dječaka Luke, njegovih prijatelja i obitelji te su se vrlo lako mogli poistovjetiti s problemima koji ga muče u vrijeme puberteta.

Predstava „Sasvim sam popubertetio“ vrlo je smiješna i zabavna. Preporučujem svim razredima i školama da idu pogledati predstavu.

Max, 7. razred

Predstava je bila vrlo zabavna. Puno puta sam se nasmijao zato što je Lukin prijatelj vrlo čudno plesao. Ovo je jedna od boljih predstava koje sam gledao. Preporučujem je svim tinejdžerima.

Marko, 7. razred