Informacije o izboru zanimanja opet uspjeh

I ove godine gospodin Erfkamp posjetio je našu školu. Informativna večer u ponedjeljak 30. siječna bila je vrlo dobro posjećena.

U idućih par dana skoro svi učenici od 9. do 12 razreda imali su individualna savjetovanja s gospodinom Erfcampom. A savjetnik nam i za sva ostala pitanja vezana za konzulatacije stoji na raspolaganju. Kontakt podaci:

Berufsberatung 2017

Dominic Erfkamp
Berufsberater, EURES-Berater
Internationaler Personalservice Nordrhein-Westfalen
Tel: +49 231 427819-26
Fax: +49 231 427819-20
E-Mail: ZAV-IPS-Nordrhein-Westfalen@arbeitsagentur.de

Bundesagentur für Arbeit
Zentrale Auslands- und Fachvermittlung (ZAV)
Karl-Harr-Straße 5
44263 Dortmund